Ponad 15 lat doświadczenia

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną działająca na polskim rynku od ponad 15 lat.

Oferujemy Państwu wykonanie wylewek betonowych w domach jednorodzinnych oraz dużych obiektach przemysłowych za pomocą mixokretów spalinowych.

Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, świetokrzyskiego i lubelskiego. Starając się zaspokoić Państwa potrzeby wykonujemy nasze usługi fachowo i solidnie. Jakość wykonanych przez nas prac zagwarantowana jest kilkuletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Posiadamy kilka gotowych w każdej chwili wykwalifikowanych brygad. Dzięki nowoczesnej technologii posadzki maszynowe stały się już normą na rynku budowlanym. Specjalne dodatki do betonu poprawiają jego wytrzymałość oraz zapewniają spójność zaprawy.

Najwyższej jakości sprzęt gwarantuje uzyskanie odpowiedniej konsystencji zaprawy oraz odporną na ścieranie warstwę podłoża. Dzięki mechanicznemu zacieraniu wykonane przez nas wylewki są idealnie gładkie i równe. Korzystając z nowoczesnych pomp do podawania zaprawy jesteśmy w stanie wykonać duże ilości wysokiej jakości wylewek w stosunkowo krótkim czasie.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszej galerii na facebooku.